SulejówekNiebezpieczne rewiry

W ostatnim czasie policjanci z komisariatu w Sulejówku otrzymali dwa zgłoszenia zaginięć osób. W jednym przypadku były to dwie dziewczynki, które wyszły z posesji w nieznanym kierunku, a w drugim chora na alzheimera 70-letnia seniorka.Wszystkie osoby bardzo szybko odnaleziono i całe i zdrowe przekazane rodzinom.

Sulejówek zaginionych

KPP - Kronika policyjna

Pierwsze zgłoszenie wpłynęło 21 maja kilkanaście minut przed 20:00. Mieszkaniec Sulejówka poinformował, że przed chwilą jego 6-letnia córka wraz z 3-letnią koleżanką wyszły z posesji i udały się w nieznanym kierunku. Już po kilkunastu minutach dzielnicowy oraz drugi funkcjonariusz, który pomagał w prowadzonych poszukiwaniach, zauważyli dzieci idące ul. Gdańską. Po chwili dziewczynki były już pod opieką rodziców. Zagrożenie było jednak duże, ponieważ ul. Gdańska graniczy z kompleksem leśnym, tzw. Parkiem Glinianki, gdzie jest m.in. zbiornik wodny.

Kolejne poszukiwania rozpoczęły się od informacji, że 70-latka wyszła z domu w nieznanym kierunku i nie odbiera telefonu. Podczas sprawdzania ulic i dróg powiatu mińskiego jedna z załóg z komisariatu w Stanisławowie zauważyła w Zalesiu idącą poboczem trasy nr 637 kobietę. Okazało się, że to zaginiona kobieta. Seniorka cała i zdrowa została przekazana rodzinie.

Numer: 23/24 (1183/1184) 2020   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *