Dębe WielkieNiebezpieczne rewiry

Dyżurny komisariatu w Halinowie otrzymał kilka zgłoszeń w sprawie agresywnego mężczyzny, który za Dębem Wielkim szedł środkiem drogi i zatrzymywał samochody. Z informacji wynikało, że mógł on mieć wypadek, ponieważ na poboczu stał uszkodzony srebrny Mercedes, a mężczyzna był zakrwawiony.

Agresywny po wypadku

KPP - Kronika policyjna

Jedno ze zgłoszeń dotyczyło także brawurowej i niebezpiecznej jazdy samochodem bez świateł – na tej samej DK-2.

Funkcjonariusze szybko pojawili się na miejscu. Wstępnie ustalili, że mężczyzna, który zatrzymuje samochody, chwilę wcześniej stracił panowanie nad autem i uderzył w bariery, po czym opuścił pojazd i wyszedł na drogę. Był bez odzieży i zachowywał się agresywnie, nie można było nawiązać z nim kontaktu. Podczas próby udzielenia pomocy, celowo uszkodził radiowóz uderzając ręką w szybę. Policjanci obezwładnili go i wezwali na miejsce pogotowie.

29-latek z powiatu bialskiego usłyszał zarzuty karne narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia oraz uszkodzenia radiowozu. Nie przyznał się do tych czynów i odmówił składania wyjaśnień. Policjanci będą również wyjaśniać, czy zachowanie mężczyzny nie było spowodowane zażyciem środków odurzających lub dopalaczy.

Numer: 21/22 (1181/1182) 2020   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *