KONKURS WYBORCZY

Nie ulega wątpliwości, że wybory prezydenta RP na pewno dojdą do skutku. Najlepiej, by stało sie to jeszcze w maju br. Niezależnie od wszystkiego  złego i dobrego  ogłaszamy konkurs wyborczy, czyli lekcję elekcji dla odważnych...

 

LEKCJA ELEKCJI

KONKURS WYBORCZY / LEKCJA ELEKCJI

Co trzeba zrobić? Wystarczy oznaczyć swego kandydata z listy wrzucanej do urny, którą znajdziemy na okładce najnowszego numeru Tygodnika Co słychać?. Potem  Trzeba zrobić zdjęcie okładki  i wysłać je jako mail na naczelny@co-slychac.pl, lub mms na 608 410 762.

Termin nadsyłania zdjęć upływa w wigilię wyborów, czyli 9, 16 lub 22 maja 2020 roku. Każdą przesyłkę należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz wskazać miejscowość zamieszkania. Promowane będą zdjęcia z  własną twarzą, ale nie tzw. selfie, bo ma odbicie lustrzane, Trzeba też je opisać, czyli dlaczego wybraliśmy akurat tego kandydata. Przysłanie zdjęcia oznacza zgodę na  publikację w mediach.

Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich i odważnych. Dlatego wśród trafnych wskazań wylosujemy trzy nagrody o wartości 500. 300 i 200 zł.

Redaktor Naczelny
J. Zbigniew PiątkowskiKomentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *