Powiat otrzymał nowe zadania – pomoc dla mikro, małych i średnich firm. By sprawę nagłośnić, zorganizował wideokonferencję z przedsiębiorcami, podczas której zaprezentował zasady udzielania pożyczek na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. To pożyczka w wysokości 5 tysięcy złotych. Umarzalna w całości, jeśli pracodawcy nie zredukują zatrudnienia.

E-video nie spięło

E-video nie spięło

Starosta Tarczyński obiecuje kolejne spotkania w sieci. Wtedy wyjaśnią zasady m.in. dofinansowania części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych składek na ubezpieczenie społeczne. Linki dostępne będą na stronach starostwa i PUP.
Niestety, na pierwszą e-konferencję nie wszyscy się załapali, bo po prostu o niej nie wiedzieli. Może uda się im załogować w piątek 24 kwietnia na 13.00. Tym razem tematem wideokonferencji będą m.in. zmiany w zasadach udzielania pożyczek dla mikroprzedsiębiorców na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.
Zainteresowanych przedsiębiorców PUP zaprasza do zgłaszania uczestnictwa na adres wami@praca.gov.pl tj. przesłania adresu e-mail z datą telekonferencji, na który zostanie wysłany link aktywacyjny.

Numer: 16/18 (1176/1178) 2020   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *