W czasie epidemicznych ograniczeń GOK w Stanisławowie musi być zamknięty. Epidemia pokrzyżowała sporo planów, ale nie wszystkie. I tak jeden z konkursów – Królowa Bona w gminie Stanisławów, jest możliwy do realizacji, tyle że w wersji internetowej. Tym razem nagrody zostaną wysłane pocztą, a wystawę zobaczymy w wersji wirtualnej.

Kultura sieciowa

Kultura sieciowa

– Cieszymy się, że do jego realizacji włączyły się już szkoły podstawowe działające na terenie gminy – mówi pomysłodawczyni i organizatorka akcji Justyna Pycka z GOK. Do udziału GOK zaprasza dzieci i młodzież. Szczegóły znajdą w regulaminie, który można znaleźć na stronie www.gok.stanislawow.pl. Stanisławowski GOK przygotowuje już kolejne propozycje w wersji internetowej. Pierwszy z nich to Dzień Flagi współorganizowany z wójt Kingą Sosińską.
A tymczasem zaprasza – tym razem dorosłych – do wspólnej zabawy na FB. Od poniedziałku 20 kwietnia, codziennie, przez miesiąc, będzie umieszczać jedno pamiątkowe zdjęcie ciekawych miejsc w gminie Stanisławów. Zdjęcia przesyłają mieszkańcy, w firmie skanów na gok@stanislawow.pl lub pocztą – GOK, Rynek 31,05-304 Stanisławów. Pierwsza ukazała się zabytkowa stanisławowska świątynia.

Numer: 16/18 (1176/1178) 2020   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *