Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem jak co roku zapewnił najmłodszym mieszkańcom gminy moc atrakcji w czasie zimowych ferii. Rozpoczęli je od smakowitych zajęć w tajemniczej kuchni… wraz z prawdziwym czarodziejem smaków – panem Marcinem – przygotowali przepyszne gofry, babeczki, pasty kanapkowe, a nawet tort.

Ferie w Dobrem

Ferie w Dobrem

Kolejnego dnia wybrali się na wycieczkę do kina na film pt. Królewna śnieżka i fantastyczna siódemka, który opowiadał o tym, że wygląd to nie wszystko, a naprawdę pięknym jest ten, kto jest dobry… Środę natomiast spędzili w muzeum Konstantego Laszczki, gdzie mogli poczuć się jak prawdziwi artyści. Następnie ponownie zawitali do kina, gdzie obejrzeli Gang zwierzaków, który wprawił wszystkich w doskonały nastrój. Ostatni dzień ferii także był pełen wrażeń: stworzyli wyjątkowe koszulki, zjedli pyszne tosty, a nawet zdążyli zorganizować krótki seans filmowy.
Każdego dnia w zajęciach organizowanych przez GOK w Dobrem brało udział około czterdziestu uczestników. Z niektórymi widzieli się codziennie, inni  brali udział w wybranych zajęciach lub wyjazdach, najważniejsze jednak, że dla każdego znalazło się coś dobrego.

Numer: 9 (1169) 2020   Autor: (łk)

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *