Powiat mińskiNiebezpieczne rewiry

Komendant mińskiej KPP wziął udział w konwencie przewodniczących rad gmin powiatu mińskiego. Głównymi tematami spotkania, które miało miejsce w urzędzie gminy w Dobrem, były stan bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz współpraca samorządów lokalnych z policją na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Przewodniczący z radiowozem

Niebezpieczne rewiry / Przewodniczący z radiowozem

Komendant Sławomir Rogowski przedstawił i podsumował wyniki pracy policjantów w 2019 roku. Zaprezentowana została również analiza stanu bezpieczeństwa oraz plany rozwoju lokalnej policji. Podczas spotkania uczestnicy chętnie zabierali głos i dyskutowali, co owocowało konstruktywnymi wnioskami na przyszłą współpracę samorządów z policją.

Na spotkaniu zaprezentowano radiowóz oznakowany KIA Stinger, którym aktualnie służbę pełnią policjanci mińskiej drogówki. Rozpoczął on służbę na drogach głównie w celu ujawniania najbardziej rażących wykroczeń oraz piratów drogowych, którzy poruszają się po drogach coraz nowocześniejszymi i szybszymi autami. Ku przestrodze zwolenników szybkiej i niebezpiecznej jazdy policyjna KIA Stinger ma 360 KM pod maską. Ten imponujący osiągami i wyglądem radiowóz z pewnością wzbudzi respekt na drogach, jak również ostudzi i wyhamuje niejednego pirata drogowego.

Numer: 9 (1169) 2020   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *