DobreDobre piłkarskie

Trwa sezon na lokalne mistrzostwa w halową piłkę kopaną. Prawie w każdej gminie toczą się rywalizacje o puchar miejscowego włodarza. Tym razem piłkarskie szaleństwo zawitało do Dobrego, gdzie rozegrano Halowe Mistrzostwa Ziemi Dobrzańskiej…

Ossownica zwycięska

Dobre piłkarskie / Ossownica zwycięska

Zawody organizowane przez klub Nojszewianka Dobre toczyły się pod patronatem wójta Tadeusza Gałązki. Halę sportową udostępnił dyrektor szkoły podstawowej Grzegorz Michalczyk, natomiast sędzią głównym turnieju był Tomasz Ołowski.

Zgłosiło się 13 drużyn, które rywalizowały bez podziału na kategorie wiekowe. Zespół liczył maksymalnie 10 osób, z których jednocześnie 5 mogło przebywać na boisku.

Po prawie 7-godzinnych, emocjonujących rozgrywkach wyłoniono wreszcie zwycięzców. W finale zmierzyły się ekipy Ossownica 1 i MBM. Lepsi okazali się ci pierwsi i to oni wznieśli w geście triumfu puchar za zwycięstwo. Natomiast trzecie miejsce przypadło w udziale drużynie SŁW.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Pawła Kucharskiego ze zwycięskiej drużyny. Królem strzelców został Kamil Wróbel z SŁW, a najlepszym bramkarzem Łukasz Trąbiński z MBM.

Wśród pozostałych drużyn, jakie tego dnia grały w Dobrem, były: Zimnowoda, Zielone Pomidorki, Kornishon, Legia Team, Ossownica 2, Jupiter Koszewnica, Huragan Poręby, ŁKSiaki, Asymetryczni oraz Cokolwiek.

Nagrody w postaci okazałych pucharów, medali, statuetek i upominków wręczał wicewójt Piotr Chmielewski.

Numer: 8 (1168) 2020   Autor: (łk)

Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *