StanisławówRonin na zimowisku

W dniach 9-12 lutego w gościnnych progach Starej Kaflarni i KS Egida w Biskupcu miało miejsce zimowisko TSD Ronin Tęcza Stanisławów, które było typowym obozem sportowym i seminarium szkoleniowym…

Trening z Egidą

Ronin na zimowisku / Trening z Egidą

Każdego dnia organizowane były treningi TSD prowadzone przez instruktorów klubowych. Zawodnicy Ronina korzystali także z treningów prowadzonych przez trenera Bartosza Zabłotnego w Biskupcu oraz Jezioranach wraz z zawodnikami klubu KS Egida. Było to bardzo ciekawe i korzystne doświadczenie dla obu stron. Wspólne treningi różnych formuł: point-fighting, light-kick oraz sparingi z zawodnikami miejscowego klubu pozwalały nie tylko na doskonalenie i wymianę umiejętności, ale również na nawiązanie nowych znajomości oraz integrację.

Zawodnicy Ronina mieli do dyspozycji świetnie wyposażoną salę treningową. Był tam sprzęt sportowy od łapek, poprzez worki, aż do urządzeń pozwalających na doskonalenie technik nożnych, refleksu czy uników. Taka sala jest szczytem marzeń i wzbudziła zdrową zazdrość oraz podziw klubowiczów ze Stanisławowa.

Zakwaterowani byli w pokojach gościnnych Starej Kaflarni skąd zarówno na salę treningową, jak i miejsce posiłków było dosłownie kilka kroków, bez potrzeby wychodzenia z budynku. Bardzo dobre warunki noclegowe, świetna obsługa, wsparcie klubowiczów KS Egida sprawiły, że goście z pewnością zechcą jeszcze nie raz powrócić w to miejsce.

Numer: 8 (1168) 2020   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *