Powiat mińskiPowiat polityczny

Gorszej pory nie mogli sobie wybrać… W słotny, wręcz gradowy dzień wyszli na miasto, by rozpocząć kampanię prezydencką Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

Sikawa Kidawa

Powiat polityczny / Sikawa Kidawa

Cichoń przedstawiła posła Mroczka jako kierującego powiatową kampanią wyborczą, a ten już na początku powiedział, że mamy pogodę na miarę obecnej sytuacji politycznej w kraju. Duże podziały, niemożność realizacji tego, co jest w kraju dla PO najważniejsze – to główne bolączki dzisiejszej Polski. Stąd zaproszenie do wszystkich, by przyłączyli się do komitetu wyborczego Kidawa 2020.
Głos zabrał również Jakubowski, który przypomniał że są na rondzie generała Hallera, a ten jak żaden inny Polak jest związany z Bałtykiem. Właśnie mija 100 lat od zaślubin z tym naszym morzem, więc Kidawa-Błońska tam pojechała, by patrzeć, jak kodziarze przeszkadzają w oficjalnych uroczystościach.
Jakubowski rozwinął myśl Mroczka, że tak brzydka pogoda obrazuje 5 lat prezydentury Andrzeja Dudy, które nie nastrajają optymizmem i są latami straconymi. Ale mimo brzydkiej pogody jest przekonany, że 10 maja wyjdzie słońce zaświeci słońce demokracji. Najpierw jednak trzeba zbierać podpisy. Jest przekonany, że uzbierają nie 100 tysięcy, a znacznie więcej. Wicestarosta Kikolski namawiał zaś do pójścia na wybory, by zatrzymać deprawację naszego kraju.

Numer: 7 (1167) 2020   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *