W Zespole Szkół Turystyczno-Gastronomicznych podsumowano projekt o mobilności, która jest kluczem do kariery zrealizowany w ramach programu Erasmus+.

Lepsi mobilni

Lepsi mobilni

Wśród uczestników spotkania, które otworzył dyrektor Rafał Skrzeczyński, znaleźli się starostowie Tarczyński i Kikolski, naczelnik Emilia Piotrkowicz, opiekun projektu Małgorzata Turek, dyrektorzy szkół oraz Alexandra Corunha i Ana Pereira, przedstawicielki portugalskiej organizacji Mobility Friends współpracującej z ZSTG przy organizacji projektu.
Podczas uroczystości miejscowe koordynatorki projektu Ewa Pustoła i Justyna Wyderska wspólnie przedstawiły całkowity koszt projektu, jego główne założenia, przebieg i organizację oraz rezultaty. Szkolni uczestnicy projektu przygotowali prezentacje na temat odbytych wyjazdów zagranicznych, podczas których omówili staże, wycieczki kulturowe i czas wolny.
Po prezentacjach starosta omówił korzyści płynące z udziału w projekcie, a opiekun projektu z ramienia FRSE zachęciła do składania wniosków i realizacji projektów unijnych również inne szkoły.

Numer: 7 (1167) 2020   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *