Powiat mińskiPowiat piłkarski

Za nami kolejna seria piłkarskich sparingów. Pierwsze mecze przygotowawcze rozegrały Płomień Dębe Wielkie, Świt Barcząca, Tygrys Huta Mińska, Jutrzenka Cegłów, Victoria II Sulejówek oraz Watra Mrozy…

Dołączyli do gry

Powiat piłkarski / Dołączyli do gry

Drugim sparingpartnerem Mazovii była Żyrardowianka Żyrardów. Mecz został rozegrany na mińskim stadionie przy ul. Budowlanej. Gospodarze zaskakująco łatwo poradzili sobie z rywalem, który na co dzień występuje w grupie południowej IV ligi. Do przerwy prowadzili 2:1, a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1. Po dwie bramki strzelili Wocial i Nojszewski, a pięknym uderzeniem popisał się Romanov.

Victoria Sulejówek podejmowała u siebie III-ligową drużynę Orląt Radzyń Podlaski. Goście zaprezentowali solidny futbol, ale nie potrafili znaleźć drogi do bramki sulejówczan, którzy w końcówce pierwszej połowy wyszli na prowadzenie. Po powrocie na murawę podnieśli wynik o jedną bramkę. Strzelali Dębski i Ławcewicz-Musialik.

Do przygotowań włączają się także kolejne drużyny z okręgówki. Rezerwy Mazovii ograły 4:3 Orła Unin, a na listę strzelców wpisali się Sałasiński, Wereda, Parobczyk oraz zawodnik testowany. Płomień Dębe Wielkie zmierzył się z Victorią II Sulejówek. Dębianie do przerwy przegrywali 0:1, ale później wyrównali wynik, który już nie zmienił się do ostatniego gwizdka. Tygrys Huta Mińska na stadionie przy ul. Budowlanej w Mińsku rozgromił B-klasową Jutrzenkę Cegłów 8:1. Natomiast Fenix Siennica w niedzielę poradził sobie z Sępem Żelechów. Mecz zakończył się zwycięstwem sienniczan 2:0.

Piłkarze Świtu Barcząca i Watry Mrozy zagrali sparingi z juniorami. Pierwsi w Stojadłach podejmowali młodych graczy Tygrysa Huta Mińska, a drudzy w Mińsku zmierzyli się z reprezentantami MOSiR Mińsk Mazowiecki.

Numer: 7 (1167) 2020   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *