W Dębem Wielkim

Piękne dekoracje, klimatyczna scenografia, blask lampek choinkowych, ciepłe światło świec na elegancko zastawionych stołach, aromat ciast, herbaty i kawy to atmosfera imieninowej herbatki dębskich seniorów

Dziadkowie na imieninach

W Dębem Wielkim / Dziadkowie na imieninach

Wszyscy solenizanci otrzymali serdeczne życzenia, a niektórym przypomniano etymologię ich imion, zabawne wierszyki czy przysłowia okraszone piosenkami.
I tak wyśpiewane powinszowania otrzymały Anny, potem przyszedł czas Marylek i Marysieniek. Artyści sto buziaków przesłali Piotrom i Krzysztofom, za Wodeckim sławili Izoldy, a za Rodowicz – Małgośki. Nie zapomniano też o królewskich Kazikach, plażowych Monikach i Ewach, które wszystko co ludzkie zaczęły.
Nie wszystkie imiona dały się wyśpiewać, więc ze sceny padły życzenia, by seniorzy sławili pokój jak Mirosławowie, odnosili zwycięstwa jak Wiktorowie. A seniorki byli dobre jak Agaty, szlachetne jak Agnieszki i Katarzyny, mówiły prawdę jak Alicje, były piękne jak Lilie i Zuzanny, a mądre jak Zofie…
Imprezę prowadzili Patrycja Stańczak i Wojciech Nowak z kl. 8b, a chór i soliści, czyli Krzysztof Puła z kl. 7a, Franciszek Pudło z kl. 7b, Alicja Turkowicz z kl. 8a, Patrycja Melkowska z kl. 8b, Wojciech Nowak z kl. 8B, śpiewali pod opieką Doroty Późnieckiej. Za scenariusz i reżyserię była odpowiedzialna Sylwia Szymczak, scenografię przygotowywała Hanna Puła, prezentację multimedialną – Małgorzata Bedyńska, programy Bożena Caban-Drzewińska, kawiarenkę – Jolanta Kościuch, zaś koordynatorką całej uroczystości była Olga Laskowska.

Numer: 5 (1165) 2020   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *