W hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Siennicy zorganizowano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Siennica. Do rozgrywek skierowanych do mieszkańców gminy zgłosiła się imponująca liczba 89 graczy, którzy w ciągu pięciu godzin toczyli zacięte boje przy stołach do ping-ponga w sześciu kategoriach.

Ping-pong po siennicku

Ping-pong po siennicku

Wśród dziewcząt uczęszczających do szkoły podstawowej zwyciężyła Natalia Zagórska. Za nią uplasowała się Aleksandra Zagórska, zaś Wiktoria Ocypa była trzecia.

Chłopcy byli podzieleni na kilka kategorii wiekowych. W roczniku 2009 i młodsi najlepszy okazał się Oskar Śluzek. Drugie miejsce zajął Szymon Świder, a na najniższym stopniu podium stanął Wojciech Krupa. W rywalizacji graczy urodzonych w latach 2007-2008 triumfował Maciej Michalik, który zostawił za sobą Wiktora Śluzka i Kamila Rosłańca. Najlepszym ze starszych chłopców (2005-2006) był Piotr Trejda. Tuż za nim znalazł się Piotr Chmielewski, a trzecie miejsce należało do Wiktora Osińskiego.

W zmaganiach zawodników z roczników 2004-2001 triumfatorem okazał się Dawid Całka. Jakub Zyśk był drugi, a za nim uplasował się Kamil Bylinka.

Nie zabrakło też kategorii open, w której zwyciężył Przemysław Zwierz. Drugie miejsce zajął Piotr Wojdalski, a trzecie Damian Kotowski.

Najlepsi zawodnicy z rąk wójta Stanisława Duszczyka otrzymali dyplomy oraz puchary.

Numer: 5 (1165) 2020   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *