Niebezpieczne rewiry

W minioną niedzielę w powiecie mińskim doszło do dwóch groźnych wypadków drogowych. Pierwszy miał miejsce ok. 8:35 na drodze wojewódzkiej 802 w Żakowie. Jadący osobowym Seatem mieszkaniec gminy Siennica na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący z podejrzeniem złamania kręgosłupa trafił do szpitala, gdzie pozostał.

Niedziela z wypadkami

Niebezpieczne rewiry / Niedziela z wypadkami

Do drugiego zdarzenia doszło ok. 14:30 w Mińsku Mazowieckim na skrzyżowaniu z ul. Warszawskie Przedmieście. Kierująca Oplem mieszkanka powiatu otwockiego nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu Renaultowi, doprowadzając do zderzenia. Uderzony samochód wpadł natomiast na przejeżdżającego Mercedesa. W wyniku tego wypadku kierująca Renaultem z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Jak się okazało, wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Mundurowi apelują o zachowanie ostrożności na drodze. Aktualnie panują trudne warunki drogowe, jest mokra nawierzchnia, występuje mgła, co znacznie utrudnia i ogranicza widoczność. Zawsze w takich sytuacjach powinniśmy dostosować prędkość do panujących warunków.

Numer: 4 (1164) 2020   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *