W mińskiej komendzie

Podczas uroczystej odprawy 7 stycznia 2020 kierownictwo mińskiej komendy oraz koleżanki i koledzy pożegnali czwórkę funkcjonariuszy, którzy przeszli na policyjną emeryturę

Już emeryci…

W mińskiej komendzie / Już emeryci…

Wtorkowa odprawa kadry kierowniczej miała wyjątkowy charakter. Anna Sławińska, Piotr Wojda, Jacek Wąsowski oraz Jarosław Gąska otrzymali z rąk komendanta młodszego inspektora Sebastiana Ciastonia pamiątkowe plakiety, a dziękując emerytom za służbę, podkreślili zaangażowanie i profesjonalizm, jakim się wykazywali na co dzień.
I tak asp. szt. Anna Sławińska w policji pełniła służbę od ponad 28 lat, a od 22 związana była z mińską komendą. Ostatnio pełniła funkcję zastępcy naczelnika wydziału dochodzeniowo-śledczego i zwalczała przestępczość na terenie powiatu mińskiego.
Podinspektor Piotr Wojda w 2000 r. trafił do mińskiej komendy, gdzie pełnił służbę w wydziale kryminalnym w zespole ds. nieletnich i patologii. Współpracował także z mediami pełniąc funkcję oficera prasowego. Od ponad 12 lat kierował wydziałem ruchu drogowego.
Asp. szt. Jacek Wąsowski w policji pełnił służbę od ponad 25 lat, zajmował stanowiska kierownicze w komisariacie w Halinowie, a od 2011 roku pełnił funkcje dyżurnego komendy powiatowej policji w Mińsku. No i asp. szt. Jarosław Gąska związany ze służbami mundurowymi od ponad 22 lat. Pełnił służbę w wydziale kryminalnym oraz w komisariatach policji w Halinowie, Sulejówku, a ostatnio w Mrozach, gdzie prowadził postępowania dotyczące przestępstw.
Wszyscy zebrani życzyli emerytom zdrowia, dalszej realizacji życiowych planów, a przed wszystkim spokoju i radości.

Numer: 3 (1163) 2020   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *