Dębe siatkarskie

W świątecznych nastrojach w dębskiej hali sportowej został rozegrany Świąteczny Turniej Siatkarski zorganizowany dla dzieci, które na co dzień trenują w sekcji siatkarskiej GOSiR Dębe Wielkie. W zawodach wzięło udział 18 graczy

Serwy młodzieży

Dębe siatkarskie / Serwy młodzieży

Sędzią głównym zawodów był Marcin Sokołowski, który na co dzień pracuje z dziećmi uczęszczającymi do szkółki. Rozgrywki toczyły się w dwóch kategoriach. Dzieci z roczników 2009 i młodsze rywalizowały w ramach drużyn pojedynczych, a dziewczęta urodzone w latach 2007-2008 grały w drużynach dwuosobowych. Mimo że o wynikach poszczególnych meczów często decydowały pojedyncze punkty i wyniki spotkań odwracały się jak w kalejdoskopie, turniej przebiegł w radosnej, świątecznej atmosferze.

Każdy uczestnik biorący udział w zawodach otrzymał z rąk organizatorów pamiątkowy medal, a zdobywcy pierwszych trzech miejsc w każdej z kategorii zgarnęli nagrody rzeczowe, które zostały ufundowane przez dyrektora GOSiR.

W kategorii singlowej pierwsze miejsce zajął Jakub Nalazek. Srebro wywalczył Marcin Gruszka, a brąz Maciej Mrózek. Poza podium znalazła się Zuzanna Gniado, a także Kinga Gołębiewska, Rozalia Domańska, Anna Laskus oraz Filip Komuniewski.

Drużyna złożona z Agaty Aniszewskiej oraz Eweliny Kondraszewskiej zajęła pierwszą lokatę w rywalizacji dwójek. Drugie miejsce zajęły Laura Góralska i Wiktoria Ławecka, a trzecie Alina i Wiktoria Makowskie.

Trofea zawodnikom wręczył dyrektor GOSiR Dębe Wielkie Rafał Wtulich oraz pomysłodawca imprezy, instruktor siatkówki Marcin Sokołowski.

Nabór do sekcji organizowanych przez Dębski Ośrodek Sportu i Rekreacji trwał cały rok. Do udziału w siatkarskiej przygodzie zapraszają chłopców oraz dziewczęta urodzone w latach 2007-2009. Treningi zaplanowane są na poniedziałki i czwartki w godz. 17:00-18:00.

Numer: 3 (1163) 2020   Autor: (łk)



Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *