Między świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem w Siennicy miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Wójt Stanisław Duszczyk gościł w urzędzie gminy 8 małżeńskich par, które świętowały 50. rocznicę ślubu.

Złotka Siennicy

Złotka Siennicy

Wśród nagrodzonych prezydenckimi medalami znaleźli się: Anna i Eugeniusz Antosiewiczowie, Helena i Jan Augustyniakowie, Celina i Stanisław Kotowie, Janina i Ryszard Łubkowscy, Hanna i Stanisław Pszonkowie, Danuta i Jerzy Rutowie, Celina i Jerzy Sujakowie oraz Jadwiga i Stanisław Wasążnikowie.
Wójt Stanisław Duszczyk wraz z sekretarz Ksenią Wąsowską i Elwirą Cabaj z USC gratulowali jubilatom pięknego stażu małżeńskiego i życzyli błogosławieństwa Bożego na dalsze lata. Wiedzą oni doskonale, że małżeństwo to nie tylko piękne, podniosłe i radosne chwile, ale też dzielenie z drugą osobą trosk, smutków i nieszczęść. W przysiędze jubilaci ślubowali, że będą ze sobą na dobre i na złe – z tej próby wyszli zwycięsko. Nagrodą dla nich jest szczęście dzieci, uśmiech wnuków i prawnuków oraz radość, którą mają z kim dzielić.
Sala konferencyjna urzędu gminy rozbrzmiewała tego dnia dźwiękami akordeonu. Do tańca, w którym przodował Ryszard Łubkowski, przygrywał Kamil Szuba, a wszystko uwieczniał migawką aparatu Piotr Strzelec.

Numer: 1/2 (1161/1162) 2020   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *