Powiat mińskiPowiat charytatywny

Dzieci dzieciom to inicjatywa na rzecz wychowanków Domu Dziecka im. Matki Weroniki w Siennicy zorganizowany przez wolontariuszy Dream Team – Pomagamy pomagać z powiatu mińskiego i garwolińskiego. To dzięki nim na pałacowej scenie zobaczyliśmy plejadę dzieci i młodzieży, którzy grali, śpiewali i tańczyli, by pozbawione rodziców dzieci miały lepiej…

Leci do dzieci

Powiat charytatywny / Leci do dzieci

Koncert prowadzili Magdalena Duszczyk i Stefan Kwass. Na sam początek Karol Piątkowski i Mateusz Mazurek przywitali gości dwoma utworami świątecznymi na saksofon i gitarę. Prócz nich na scenie wystąpili młodzi wokaliści ze szkół powiatu – Wiktoria Laskus, Amelia Gałązka, Zuzanna Ochmańska, Maria Jechalska i Julia Sadowska z SP w Starogrodzie, zespół Klubu Kulturalne Zacisze z Cegłowa, Karena Paździoch z Ekonoma, Natalia Gniazdowska z SP w Mrozach oraz Wiktoria Ducka i Piotr Zając. Zatańczyła Zumba Kids z Cegłowa, IMPRESS z Kopernika oraz solo Oliwia Wasiak.

Gwiazdą wieczoru był Arkadiusz Braxton i chór Kanon z Siennicy. Artyści zapraszali zgromadzonych na wspólne kolędowanie z Janem Maciejewskim i Ivanem Novykiem, którzy tego wieczoru przygrywali na gitarach.
Małą niespodzianką zaskoczyli organizatorów Adam Zawadzki z Fundacji Dziękujemy za Wolność oraz radny miński Robert Ślusarczyk, którzy przygotowali drobne upominki.

Podczas wieczoru zorganizowano także aukcje, z której cały dochód powędrował do podopiecznych zakonnic z Siennicy. Na sam finał rozlosowana była nagroda główna – drukarka, którą ufundowała Genowefa Ducka z ID Geo Badania Gruntu. Organizatorzy nie zdradzili kwoty z aukcji i loterii, ale frekwencja na sali nie dodawała Kwassowi animuszu.

Numer: 50 (1158) 2019   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *