Mińsk teatralny

Teatr Po Godzinach to mińska grupa amatorów przedstawień na żywo, czyli z udziałem publiki. Tym razem lokalni fani teatru postanowili zaistnieć w sieci i najnowszy spektakl MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ Gabrieli Zapolskiej pokazali w sieci.

Dulska po godzinach

Mińsk teatralny / Dulska po godzinach

Spektakl wyreżyserowała Marta Stosio, a całość zarejestrowała kamera. Niestety, z dźwiękiem pełnym szumów, co utrudnia odbiór komedii, a szczególnie werbalne niuanse gry aktorów. Komu to nie przeszkadza, może obejrzeć Dulską na żywo już w sobotę 14 grudnia. By przekonać widzów, że słodko-gorzki tekst Zapolskiej jest wciąż aktualny, Luca Sedlakova uszyła aktorom współczesne kostiumy
To nie koniec, bo na 21 grudnia szykuje się za to kolejna premiera TPG. Będą to Drobnostki miłosne, czyli komedia o damsko-męskich relacjach w reżyserii Mariusza Jaguścika, który debiutuje w tej roli.
A wiosną przyszłego roku planowane są dwie premiery i obie rosyjskie. Pierwsza to czytanie współczesnego TLENU Iwana Wyrypajewa, drugą jest CZARNE MLEKO na podstawie dramatu Wasilija Sigarjewa. Obie premiery wyreżyseruje Marta Stosio. Można dołączyć do grupy, bo podobno miński teatr wciąż poszukuje pasjonatów chcących sprawdzić na scenie swoje zdolności aktorskie.

Numer: 49 (1157) 2019   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *