Na boiskach wielofunkcyjnych przy ul. Wyszyńskiego zorganizowano 2 Otwarte Zawody Crossfit. Do rywalizacji przystąpił tuzin zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach – kobiety oraz mężczyźni. Mieli oni do pokonania tor przeszkód, który składał się z sześciu wymagających aktywności – burpees, wyciskanie żołnierskie, martwy ciąg, brzuszki z piłką lekarską, wskoki na skrzynie oraz rower air bike.

Crossfitowy tuzin

Crossfitowy tuzin

Punktualnie o godzinie 11.00 rozpoczęły się zmagania. W pierwszej kolejności startowały panie. Wśród czterech zgłoszonych zawodniczek najlepsza okazała się Mariola Olszewska, drugie miejsce zajęła Paulina Majszczyk, a trzecią lokatę uzyskała Katarzyna Borkowska. Poza podium zawody ukończyła Maria Morelowska.

Po rywalizacji kobiet do boju ruszyli panowie. Konkurencje przygotowane przez organizatorów, mimo że wyglądały niepozornie, były naprawdę mordercze. Po około godzinie poznaliśmy najlepszych spośród ośmiu śmiałków, którzy się zgłosili. Zwyciężył Karol Smutek, który okazał się lepszy od Daniela Farbisia (II miejsce) oraz Rafała Kryńskiego, który zawody ukończył na najniższym stopniu podium.

Zwycięzcy zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami, nagrodami rzeczowymi oraz pucharami.

Numer: 47 (1155) 2019   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *