Miński Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przeprowadził deblowy turniej tenisa ziemnego o puchar dyrektora MOSiR. Na korty przy ul. Wyszyńskiego stawiło się 16 tenisistów, którzy utworzyli 8 deblowych par. Zgodnie z regulaminem zawodów stawka została podzielona na dwie grupy, w których rywalizowano systemem każdy z każdym. W półfinałach turnieju zmierzyły się po dwa najlepsze duety z obu grup.

Warszawski duet

Warszawski duet

W pierwszym starciu półfinałowym duet Bartosz Chmielewski/Mladen Tomin pokonał stosunkiem punktów 9:6 parę Tomasz Szyszkowski/Franek Kędzierski. Z drugiego meczu zwycięsko wyszli Tomasz Kizler i Przemysław Lipiński, którzy ograli 9:4 Jacka Popisa i Marka Szubę. Kizler z Lipińskim nie dali też szans Chmielewskiemu i Tominowi, których pokonali 9:2.

Jak wskazują wyniki, zawody zdominowali zawodnicy z Warszawy, którzy są częstymi gośćmi turniejów organizowanych przez MOSiR. Pod nieobecność mińskiej czołówki tenisowej nie napotkali oporu. Finaliści imprezy otrzymali puchary, a cała ósemka nagrody wręczone przez pracownika MOSiR Jarosława Krajewskiego i sędziego głównego turnieju Bogdana Wasilonka.

Numer: 46 (1154) 2019   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *