Powiat mińskiNiebezpieczne rewiry

Tegoroczna akcja ZNICZ, która związana jest ze wzmożonymi działaniami policjantów w okresie święta Wszystkich Świętych, minęła bardzo bezpiecznie. W ciągu czterech dni doszło tylko do jednego wypadku drogowego, w którym ranna została jedna osoba.

Bezpieczny ZNICZ

KPP - Kronika policyjna

Oprócz tego doszło do 21 kolizji, policjanci zatrzymali 6 praw jazdy, w tym 5 za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Zatrzymali także 12 dowodów rejestracyjnych. Niechlubną statystykę kierujących na podwójnym gazie powiększyło 9 kierowców, w tym 6 rowerzystów. Rekordzista miał w swoim organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Był nim kierujący Oplem obywatel Ukrainy, który doprowadził też do uszkodzenia infrastruktury na przejeździe kolejowym w Józefinie. Nietrzeźwego w ręce policjantów przekazało dwóch innych mężczyzn, którzy dokonali obywatelskiego ujęcia. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Do wspomnianego wypadku doszło natomiast w piątek około godz. 5:35. Na ul. Trakt Brzeski w Sulejówku zderzyły się cztery pojazdy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Peugeotem, zmieniając pas ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu Skodzie, której kierowca, chcąc uniknąć zderzenia, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z Fordem, a następnie z Volkswagenem. Kierujący Skodą doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

Numer: 46 (1154) 2019   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *