W hali gimnastycznej SP-3 w Mińsku zorganizowany pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Mińska Mazowieckiego w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpiło 33 zawodników.

Wystartowali grand prix

Wystartowali grand prix

Po krótkim wstępie i otwarciu zawodów przez Mirosława Krusiewicza nastąpiło losowanie tabeli turniejowej. Tradycyjnie już grano systemem do dwóch porażek, a same mecze rozgrywano do trzech wygranych setów. Rozgrywki prowadzone były jednocześnie na sześciu stołach.

Wczesnym popołudniem poznaliśmy pierwszych zwycięzców inauguracyjnego turnieju. Bezkonkurencyjna okazała się Aneta Antosiewicz, która w finale pokonała Leszka Gila, a trzecie miejsce zajął Artur Kasprzak. Wszyscy zawodnicy biorący udział w Grand Prix otrzymali pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej.

Nad przebiegiem zawodów czuwali sędziowie z ramienia MOSiR – Jarosław Krajewski i Beata Potoczna. Natomiast gospodarza turnieju – czyli SP-3 – reprezentował Piotr Borkowski. Warto dodać, że cały cykl będzie się składał z pięciu turniejów. Następny zaplanowano na 23 listopada.

Numer: 44/45 (1152/1153) 2019   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *