Gmina Mińsk MazowieckiBrzóze oświatowe

Tym razem wybór organizacji fety oświatowej padł na Brzóze. Nauczyciele przyjechali nie tylko po nagrody, ale też po nadzieję, że będą mieli lepiej i lżej. Nie jest to pewne jak struna gitary, która pękła podczas koncertu szkolnego zespołu…

Struny zadumy

Brzóze oświatowe / Struny zadumy

Witająca gości dyrektor Małgorzata Przyborowska nie spodziewała się, że powstały przed miesiącem zespół Gitarki zrobi taką furorę. To zasługa zarówno prowadzącego grupę Marcina Gomulskiego jak i samych dzieci, które podołały ambitnemu repertuarowi. Wśród granych i śpiewanych przebojów było Imagine  Lenona i The Wall Ping Floydów. Był też szlagier o misiu i to właśnie on wywołał burzę oklasków, a nawet bisy.

Nagrody w zastępstwie wójta Piechoskiego rozdawał wicewójt Legat z sekretarz Damasiewicz. Otrzymali je wszyscy dyrektorzy szkół, którzy z kolei nagradzali swoich nauczycieli i tradycyjnie szefów rad rodziców.
Przemawiał poseł Mroczek, starosta Tarczyński i związkowiec Mejszutowicz. Od naszej redakcji szkoła w Brzózem otrzymała zestaw płyt DVD z nagranym festiwalami chleba i etno-kabaretów. Wszystko po to, by powstał w Brzózem autentyczny zespół ludowy oparty na dzieciach i młodzieży.

Numer: 43 (1151) 2019   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *