Powiat mińskiRolnicy w odznakach

Po to są dożynki, by ocenić i docenić trud rolników. Prawdziwych gospodarzy nie ma już tak wielu, więc tym bardziej zasługują na uznanie. Jednym z jego przejawów są honorowe odznaki z tytułem zasłużonych dla rolnictwa.

Posłaniec nadziei

Rolnicy w odznakach / Posłaniec nadziei

Przyznajeminister, a wręczają jego posłańcy. W kilku gminach powiatu mińskiego w rolę łącznika wcielił się poseł Daniel Milewski.
I tak w gminie Stanisławów do grona zasłużonych rolników dołączyli Mirosław Brzeziński, Kazimierz Rasztawicki, Czesław Rasztawicki, Anna Barszczewska,Włodzimierz Barszczewski, Celina Kruszewska i Jacek Kruszewski.
W gminie Jakubów – Jarosław Sikorski, Tadeusz Czyż, Wiesław Kuberski, Kamil Konca i Mieczysław Sikorski, natomiast z gminy Dobre – Agnieszka  Wielądek, Roman Zych, Andrzej Pytkowski, Paweł Sitnicki, Jarosław Krajewski, Henryk Malinowski, Sławomir Wiechowski, Sławomir Kosakowski, TomaszKaczmarczyk, Krzysztof Czumaj i Waldemar Szymański.
Przy okazji posłaniec ministra Ardanowskiego obiecywał rolnikom wyrównanie unijnych dopłat obszarowych i ochronę polskich produktów na rynku  zdominowanym przez zagraniczny handel.

Numer: 41 (1149) 2019   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *