Powiat mińskiPowiat sportowy

W hali gimnastycznej mińskiej Trójki zorganizowano kolejne Integracyjne Igrzyska Sportowe. Do rywalizacji stanęło ponad 120 dzieci z czterech szkół podstawowych. Swoje reprezentacje wystawili gospodarze, a także SP-6 oraz szkoły w Starogrodzie i Ignacowie…

Igrzyska z Puchatkiem

Powiat sportowy / Igrzyska z Puchatkiem

Wzorem poprzednich lat pracownicy mińskiego MOSiR przygotowali siedem konkurencji rekreacyjnych i sportowych. Były to między innymi slalomy, tory przeszkód, rzuty do celu i kilka innych aktywności.
Punktualnie o godzinie 10.30 dyrektor Grzegorz Wyszogrodzki w towarzystwie zaproszonych gości – wicestarosty Witolda Kikolskiego, radnej Elizy Bujalskiej i dyrektora MOSiR Roberta Smugi – przywitał wszystkich uczestników i oficjalnie otworzył imprezę. Następnie miała miejsce ceremonia otwarcia igrzysk, czyli przemarsz uczestników wraz z flagą olimpijską. Po przemowach i otwarciu, rozpoczęły się właściwe zmagania.
Dzieci podzielone na sześć grup rozpoczęły rywalizację na przygotowanych torach przeszkód. Podczas półtoragodzinnych zmagań zawodnicy sprawnie pokonywali niełatwe tego dnia zadania. Wszystko w atmosferze uśmiechu, radości, sportu i głośnego dopingu. Pojawił się również gość specjalny. Prosto ze Stumilowego Lasu do uczestników przybył Kubuś Puchatek, który swoją obecnością wniósł jeszcze więcej radości wśród uczestników.
Po zakończonej rywalizacji wszyscy mali sportowcy udali się na posiłek. Pracownicy SP-3 przygotowali pyszne kiełbaski z pieca oraz coś na deser. Po południu nastąpiła oficjalna dekoracja uczestników i zamknięcie imprezy.

Numer: 41 (1149) 2019   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *