Mińsk zwany sypialnią stolicy umocni swoją pozycję o 138 lokali z rządowego programu Mieszkanie+. Powstaną w dwóch budynkach o niskiej, 4-piętrowej  zabudowie przy ulicy Klonowej do końca 2021 roku.

Rośnie sypialnia

Rośnie sypialnia

Lokale na najwyższej kondygnacji zostały wyposażone w tarasy z widokiem na otaczającą zieleń. Na osiedlu znajdzie się duży, bezpieczny plac zabaw, a  lokatorzy będą mieli do dyspozycji 110 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i 36 miejsc naziemnych.
Zdecydowaną większość stanowią 2 i 3-pokojowe o powierzchni od 46 do 66 m, ale jest też kilka 30-metrowych kawalerek.
Atutem osiedla – jak twierdzi inwestor – jest także jego położenie. W ciągu 4 minut można dojechać z ul. Klonowej do drogi krajowej nr 92. To najszybsze połączenie z Warszawą dla zmotoryzowanych. Do stacji kolejowej Anielina mają 750 m, skąd do centrum Warszawy można się dostać w ciągu 45 minut. Grunt pod inwestycje został zakupiony przez PFR Nieruchomości od prywatnego dewelopera, a miasto Mińsk Mazowiecki nie ma żadnego udziału w inwestycji. W całym mazowieckim PFR Nieruchomości analizuje ponad 50 lokalizacji, ale pierwsza łopata w woj. mazowieckim została wbita w Mińsku, ponieważ inwestycja ma już za sobą wszelkie procedury formalne. Nic, tylko budować…

Numer: 40 (1148) 2019   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *