Powiat mińskiWzięli i napisali...

Szanowni Państwo… W listopadzie kończy się moja 8-letnia praca w Sejmie VII i VIII kadencji, jako posła Prawa i Sprawiedliwości z okręgu 18.  siedlecko- ostrołęckiego. Przez te dwie kadencje byłam równocześnie z ramienia PiS przedstawicielem Sejmu w Krajowej Radzie Sądownictwa…

W interesie Polski

Wzięli i napisali... / W interesie Polski

W ciągu 8 lat pracowałam w kilku sejmowych komisjach: Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej, Komisji Ustawodawczej, Komisji  Sprawiedliwości i Praw Człowieka, Komisji ds. Unii Europejskiej, jak też m.in. w Zespole ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r.
Pracę posła łączyłam z pracą wykładowcy na Uniwersytecie Warszawskim, Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce.
Starałam się godnie Państwa reprezentować. Podejmowałam bardzo liczne interwencje w sprawach indywidualnych (ok. 1000 spraw). Skutecznie interweniowałam  też w sprawach ogólnych dotyczących m.in. ochrony interesów polskich przedsiębiorców przed nieuczciwą konkurencją zagranicznych sieci handlowych. Interweniowałam w interesie drobnych, polskich kupców. Udało się uniemożliwić prywatyzację jednego ze szpitali w naszym okręgu. Myślę, że skutecznie udało sięwesprzeć budowę nowej Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim.
W Sejmie zaś starałam się bronić interesów Polski, jej konstytucyjnych fundamentów i polskiej tożsamości. Brałam aktywny udział w reformie wymiaru sprawiedliwości.
Dziś chcę Państwu bardzo podziękować za dwukrotne obdarzenie mnie zaufaniem i powierzenie funkcji posła tej części patriotycznej Polski. Jestem z tego bardzo dumna.
Aby kontynuować dobre dla Polski i Polaków reformy, które Prawo i Sprawiedliwość wprowadziło mimo silnego oporu środowisk opozycyjnych – na zakończenie,  proszę Państwa o bardzo liczny udział w wyborach do Sejmu i Senatu w dniu 13 października. Te wybory zadecydują bowiem o tym, czy utrzymamy reformy w naszej Ojczyźnie, czy też pozwolimy opozycji wrócić do władzy i cofnąć korzystne dla Polski i Polaków zmiany wprowadzone przez Prawo i Sprawiedliwość.
Serdecznie Państwa pozdrawiam i życzę nam i Polsce zwycięstwa.


Krystyna Pawłowicz

Numer: 39 (1147) 2019Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *