Niebezpieczne rewiry

Policjanci mińskiej komendy przeprowadzili kolejną serię pogadanek. Odwiedzili szkołę podstawową w Nowej Pogorzeli, mińskie przedszkola – Kleksik i Trójkę oraz szkołę w Wielgolesie.

Od Pogorzeli do Wielgolasu

Niebezpieczne rewiry / Od Pogorzeli do Wielgolasu

W pogadance w siennickiej gminie wzięli udział policjanci ruchu drogowego, dzielnicowy gminy Siennica oraz policjantka zajmująca się profilaktyką. Dzieci z klas 0-III usłyszały o bezpieczeństwie na drodze, właściwym poruszaniu się różnymi pojazdami, jak np. rower, hulajnoga czy rolki. Policjanci zwrócili uwagę na właściwe zachowania w szkole wobec nauczycieli i rówieśników, a także wobec obcych.

Przedszkola odwiedziła Dominika Witek wspólnie z dzielnicowym Kamilem Dąbrowskim. Jak zwykle było mnóstwo radości, uśmiechu i pytań. W przypadku przedszkolaków sama obecność funkcjonariuszy i kilka słów o bezpieczeństwie wystarczy, aby dzieci pamiętały te słowa na długo.

Dzielnicowi z komisariatu w Mrozach Janusz Chmielowski i Jarosław Cegiełka wzięli udział w zajęciach w szkole podstawowej w Wielgolesie. Rozmawiali tam z uczniami o bezpieczeństwie. Podczas spotkania dzieci poznały też zasady udzielania pierwszej pomocy.

Numer: 39 (1147) 2019   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *