Mińsk MazowieckiW Studium Języków Obcych

W sobotę 7 września po raz piętnasty odbyła się Gala Wręczenia Certyfikatów Uniwersytetu Cambridge dla najmłodszych zorganizowana przez Studium  Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim oraz Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Cambridge Assessment English SJO Examinations Centre. Wszystko z mottem, że prawdziwe sukcesy zawsze zasługują na niebanalne wyróżnienie...

Uznane sukcesy

W Studium Języków Obcych / Uznane sukcesy

Dla laureatów to być może pierwsze tak ważne osiągnięcie w życiu. Właściwie dla kogo by nie było? Zdobyć międzynarodowy certyfikat językowy w wieku 9-13 lat – to jest coś! A otrzymać go oficjalnie na jedynej w swoim rodzaju gali na oczach rówieśników, rodziców oraz przedstawicieli władz miastaMińsk Mazowiecki i innych znamienitych gości – to uczucie, które z pewnością zostanie w sercu na całe życie.
W głowie zostaną natomiast liczby. Tylko w poprzednim roku szkolnym w SJO Examinations Centre do egzaminu Pre A1 Starters przystąpiło 41 dzieci, do A1 Movers aż 50 dzieci, a do A2 Flyers również 41. Niezbędnym wydaje się wspomnieć, że średnia ocen wyniosła odpowiednio dla każdego z egzaminów: 4,31, 4,11, 4,58 w pięciostopniowej skali. To naprawdę wysoki poziom!

Gdy tylko zakończyła się część oficjalna, a emocje delikatnie już opadały, na scenę wkroczyła ekipa o wdzięcznej nazwie POKAZY BEZ SKAZY uzbrojonaw fiolki, menzurki, zlewki, suchy lód oraz ciekły azot i rozgrzała publiczność do czerwoności. Mnóstwo dymu, wybuchów, efektów specjalnych, doświadczeń i eksperymentów, które można było dotknąć gołą ręką to składowe najciekawszej lekcji chemii i fizyki, jaką mieliśmy przyjemność oglądać.
Dalsza część tego wyjątkowego dnia była tym, co dzieci lubią najbardziej. Szalona zabawa na dmuchańcach i trampolinach nie miała końca, a gdy tylko głód lub pragnienie dało się we znaki na wszystkich chętnych czekały smocze przekąski oraz wyśmienite i kolorowe drinki dla dzieci. Nie mogło zabraknąć również malowania twarzy oraz Fotolustra, przy którym można było uwiecznić wspólnie z bliskimi lub znajomymi to wspaniałe wydarzenie.

Uśmiechy, wszechobecna satysfakcja oraz duma wręcz unosząca się w powietrzu jednoznacznie pokazała, że warto inwestować w rozwój swojego dziecka. Warto zadbać o jego przyszłość. Nie ważne jak poprowadzi je droga zawodowa. W dzisiejszym świecie znajomość języka obcego to fundament, na którym buduje się stabilną przyszłość. A wystarczy mieć tylko trochę odwagi i wytrwałości – tak jak najmłodsi zdobywcy certyfikatów Uniwersytetu Cambridge. Pamiętaj! Twoje dziecko też może je zdobyć i zrobić krok ku lepszej przyszłości!

Numer: 38 (1146) 2019Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *