Zawodnicy Grapplera w sobotę 22 sierpnia wzięli udział w kolejnej edycji Amatorskiej Ligii MMA ALMMA VIP. Tradycyjnie już od wielu lat jest ona organizowana w Sochaczewie. Tym razem turniej został przeprowadzony na plaży miejskiej.

Grapplerzy ligowi

Miński Klub reprezentowało dwóch. zawodników – Patryk Czapski i Wojtek Wocial. Pierwszy z nich walczył w formule MMA w kategorii junior-61 kg i zajął drugą lokatę, zdobywając srebrny medal. Trenerzy są tym bardziej dumni, że był to debiut ich podopiecznego.

Drugi zawodnik Grapplera walczył w kategorii senior ograniczona formuła MMA-77 kg. Jednak po bardzo wyrównanym starciu przegrał, ale należy zaznaczyć, że pokazał się z bardzo dobrej strony, co tylko potwierdziło jego formę w przeddzień sezonu startowego.

Numer: 37 (1145) 2019   Autor: (łk)