Wakacje walecznych

Z końcem wakacji zakończyła się kolejna edycja bezpłatnych sportowych zajęć brazylijskiego jiu jitsu dla dzieci i młodzieży. Wydarzenie przygotowane przez MKS MMA TEAM, przy współpracy z Klubem Walki Grappler i przy wsparciu władz Mińska Mazowieckiego cieszyło się dużym zainteresowaniem. W tegorocznych warsztatach wzięło udział ponad 60 chłopców i dziewczynek w wieku od 4 do 16 lat…

Letnie jitsu

Głównym celem projektu było zachęcenie dzieci do różnych aktywności sportowych. Działo się to poprzez organizację cyklu zajęć obfitujących w gimnastykę, gry i zabawy ruchowe. Najmłodszy uczestnik miał niespełna 4 latka, ale doskonale radził sobie z zadaniami i niczym nie ustępował swoim starszym kolegom i koleżankom. Organizacja zajęć umożliwiła dzieciom poznanie tej brazylijskiej sztuki walki, która niebawem stanie się także dyscypliną olimpijską.

Zabawa i uśmiech towarzyszyły podczas każdego treningu, czasem także niepewność. Treningi brazylijskiego jiu jitsu były także nauką samodyscypliny i pokonywania własnych słabości, a już z pewnością dużą dawką sportowej energii, którą każdy maluch włożył podczas tych wakacyjnych zajęć.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim milusińskim za udział w przedsięwzięciu. Sumienna postawa uczestników zaowocowała wręczeniem dedykowanych koszulek, które będą pamiątką mile spędzonych chwil. Gratulacje należą się także rodzicom wspaniałych pociech za wytrwałość i zaangażowanie.

Numer: 37 (1145) 2019 Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *