StanisławówNiebezpieczne rewiry

Przedstawiciele mińskiej policji wzięli udział w inauguracji nowego roku szkolnego w Stanisławowie. Korzystając z okazji spotkania z młodzieżą, obecny na uroczystościach komendant powiatowy Sławomir Rogowski życzył uczniom samych sukcesów w nauce, miło spędzonego czasu w szkole a przed wszystkim bezpieczeństwa.

Policja na inaugurację

Niebezpieczne rewiry / Policja na inaugurację

Wszystkim rozpoczynającym szkolną przygodę, wspólnie z komendantem komisariatu policji w Stanisławowie Robertem Redą, wręczył odblaskowe elementy, które przypięte do szkolnego plecaka mają zapewnić dobrą widoczność po zmroku w czasie drogi do szkoły oraz powrotów z niej. Odblaski zostały przekazane w ramach wzajemnej współpracy w zakresie bezpieczeństwa drogowego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Warto dodać, że jak co roku w pierwszych dniach września w rejonie szkół pojawiają się policjanci. Jest to związane z realizowaną cyklicznie akcją pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły”. Ma ona na celu zwrócenie uwagi wszystkich kierujących na początek roku szkolnego i zwiększony ruch młodzieży właśnie w rejonie szkół.

Numer: 37 (1145) 2019   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *