Dębe WielkieDębe siatkarskie

Komplet zgłoszeń do udziału w tegorocznej edycji wakacyjnego turnieju siatkówki plażowej Dębe Wielkie CUP został osiągnięty na ponad dwa tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek. Świadczy to o ogromnej popularności tej dyscypliny nie tylko w dębskiej gminie, ale w całym powiecie mińskim…

Plażowa rekordowa

Dębe siatkarskie / Plażowa rekordowa

Siatkarskie zawody zorganizowano pod szyldem GOSiR w Dębem Wielkim. Za ich przebieg odpowiadali Rafał Wtulich i Łukasz Piekarski – koordynatorzy rozgrywek. Natomiast role sędziów głównych pełnili Rafał Płatek i Łukasz Gałązka.

Rozgrywki toczyły się na boisku parafialnym w Dębem. Pogoda i frekwencja dopisały, a tegoroczna edycja zgromadziła rekordową liczbę zespołów. W turnieju zagrało 15 drużyn z najróżniejszych części Mazowsza.

W sobotę o trofea na piasku walczyły panie oraz zespoły mieszane. Wśród kobiet triumfowały Katarzyna Wójcik oraz Justyna Otto. Małgorzata Fiuk oraz Zofia Bindulska uplasowały się na drugim miejscu, a na najniższym stopniu podium stanęły: Aleksandra Feldo, Izabela Mikulska.

Emocji nie brakowało, gdy na boisko wyszli zawodnicy z kategorii mikstów. Po ciężkiej walce zwyciężyli: Magdalena Dykałowicz i Filip Szewczyk, srebro wywalczyli Julia Gregorowicz i Michał Lenartowicz, a brąz Katarzyna i Adam Wójcikowie.

Niedziela upłynęła pod znakiem rywalizacji mężczyzn. Złoto w tym roku powędrowało do teamu Kamil Miklewicz – Krzysztof Romanowski. Za nimi uplasowali się Mikołaj Włodarczyk i Bartosz Suchocki, zaś bracia Zawadzcy – Robert i Damian – zdobyli trzecie miejsce.

Do zwycięzców trafiły pamiątkowe statuetki. Organizatorzy w tym roku przyznali także nagrodę fair-play, którą odebrali Julia Gregorowicz i Michał Lenartowicz. Wszystkie nagrody zakupiono ze środków GOSiR Dębe Wielkie.

Numer: 36 (1144) 2019   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *