Fundacja Aktywny Mińsk Mazowiecki uczestniczyła w uroczystości 99 rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku. Złożyła kwiaty pod pomnikiem Niepodległości na Placu Stary Rynek. A w czasie mszy jej członkowie dziękowali Bogu za obronę narodu przed rewolucją bolszewicką niosącą zalew ateizmu.

Strusie na minusie

Strusie na minusie

Uroczystości, a właściwie ich termin 18 sierpnia skrytykował Adam Zawadzki. Wszędzie uroczystości odbywają się w dniu, kiedy przypada dane święto. Tylko u nas są inne zwyczaje... Edukacja historyczna zaczyna się od prostych rzeczy. A czy radni otrzymują z UM zaproszenia na inne uroczystości? Czy przejmują się brakiem informacji na stronach magistratu? Za to promowane dotacjami są organizacje związane z niektórymi radnymi. Czy w tejsprawie ktoś wreszcie zada pytanie władzom? Radni PiS niech nie chowają głowy w piasek – dowodził i prosił prezes fundacji Dziękujemy za Wolność.
Mimo deklaracji dochodzenia do prawdy, wielu radnych opozycji milczy, bo kto zadaje, nic nie dostaje. Akurat to nie teoria tylko praktyka. Kiedyś  była np. Msza Św. pod pomnikiem Konstytucji 3 Maja. Od kilku lat jej nie ma bo... I tak to się dziwnie kręci od ośmiu lat...

Numer: 34/35 (1142/1143) 2019   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *