PSZOK Sulejówka zawstydził PSZOK gminy Halinów. Tak twierdzą mieszkańcy obu gmin, widząc zdjęcia obu składowisk wybiórczych odpadów. O, tak – Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Sulejówku jest zmodernizowany, estetyczny, funkcjonalny i wyposażony m.in. w nowoczesną wagę, dzięki której można precyzyjnie określać tonaż przywożonych odpadów. Mieści się na utwardzonym, odwodnionym, ogrodzonym i oświetlonym terenie.

Dwa PSZOKi

Dwa PSZOKi

Co innego PSZOK w Długiej Kościelnej. Tam jest nie punkt zbiórki selektywnych odpadów, a składowisko wszelkich śmieci, które nie tylko cuchną, ale stwarzają ryzyko pożaru i zanieczyszczenia środowiska. I tak jest nie od tygodnia czy miesiąca.
Burmistrz Ciszkowski jest zbulwersowany całą sytuacją na gminnym PSZOKU i przyznaje krytykom rację. Przy okazji obiecuje, że do końca lipca będzie tam porządek. Jeśli firma się nie poprawi, to ją zmienią. To jednak może skutkować kolejną podwyżką, bo obecna firma jest najtańsza. – Proszę mi wierzyć, że naprawdę robię, co mogę – zapewnia burmistrz.

Numer: 32/33 (1140/1141) 2019   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *