Powiat mińskiNiebezpieczne rewiry

Minione dni przyniosły kilka zdarzeń drogowych, w których udział brali motocykliści. Dlatego mundurowi apelują do kierowców o rozwagę, stosowanie się do przepisów drogowych i wzajemne zrozumienie i szacunek na drodze.

Motocyklowe przypadki

Niebezpieczne rewiry / Motocyklowe przypadki

Na autostradzie A2 policjanci ujawnili kierującego motocyklem, który w brawurowy sposób wyprzedzał dwa równolegle jadące pojazdy z prędkością 200 km/h. Kierujący motocyklem nie tylko znacząco przekroczył dozwoloną prędkość, ale również nie stosował się do znaków drogowych. W trakcie niebezpiecznego manewru poruszał się poza linią krawędziową. Zatrzymany do kontroli nie widział w swoim zachowaniu nic złego. Brawurowa jazda zakończyła się dla niego utratą prawa jazdy.

Wypadek na DK-50 o włos zakończyłby się tragicznie. Około godz. 12:40 w Stanisławowie doszło do zderzenia motocykla z samochodem marki Ford. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na znaczną prędkość, z jaką poruszał się kierowca jednośladu. W wyniku zdarzenia 26-letni kierujący Suzuki odniósł obrażenia ciała, i w stanie ciężkim został przetransportowany lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala. Droga w miejscu wypadku była przez pewien czas zablokowana. Teraz policjanci będą szczegółowo wyjaśniali okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia.

Do kolejnego wypadku doszło w sobotę 3 sierpnia około godz. 10:45 na placu dworcowym w Mińsku. Kierujący Toyotą zderzył się z motocyklem Barton. Kierujący jednośladem z obrażeniami trafił do szpitala.

Numer: 32/33 (1140/1141) 2019   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *