Podmińsk stypendialny

Wójt mińskiej gminy wręczył podczas czerwcowej sesji rady gminy nagrody za osiągnięcia naukowe. Statuetki wraz ze stypendium otrzymali uczniowie z najwyższą średnią, wzorowym zachowaniem i licznymi osiągnięciami w konkursach…

Za naukę i sport

Podmińsk stypendialny / Za naukę i sport

Stypendia za naukę otrzymali: Karina Kolińska, Andżelika Mirosz i Szymon Wieczorek z Brzózego, Kacper Romanyszyn, Weronika Czyż i Julia Niziuk z SP w Hucie Mińskiej, Szymon Siemiński, Oliwia Gryz i Małgorzata Janiszewska z SP w Janowie, Tomasz Dziedzic, Jakub Woźniak i Marta Wójcicka z SP w Mariance, Natalia Michalczyk, Natalia Szczepek i Bartosz Gańko z SP w Starej Niedziałce, Kamila Zgiep, Anna Żołyniak i Michał Tkaczyk z SP w Stojadłach oraz Damian Muracki, Anna Sielska i Adrian Celiński z SP w Zamieniu.
Nagrody za osiągnięte wyniki sportowe otrzymali głównie mistrzowie sportów walki – Natalia Michalczyk, Helena Kędziora, Aleksandra Piotrkowicz, Kornelia i Roksana Naumiukówny, Jakub Brodzik, Andrzej Ostrowski, Arnik Badalyan, Zuzanna Bigda, Cezary Jackowski i Damian Zaperty. Także łyżwiarka Julia Wargala, piłkarki nożne – Agnieszka Brewczyńska, Aleksandra Posiewka i Maja Cieślik, piłkarz Nikodem Grabek oraz kolarz Mateusz Szczepański.
Wyróżnienia otrzymali – warcabiści Filip i Fabian Zalewscy, Jakub Gniado za rzut piłeczką palantową, Mateusz Buczek za pchnięcie kulą i Jagoda Zawadzka za judo. Statuetkami z nagrodą rzeczową wyróżniono trenerów Marka Kalinowskiego i Damiana Walasa.
Na koniec radnych i sołtysów uraczono koncertem śpiewno-oracyjnym.

Numer: 28/29 (1136/1137) 2019   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *