Mińsk MazowieckiMińsk motocyklowy

W najmocniejszej polskiej klasie wyścigowej Superbike Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski debiutował miński zawodnik Mariusz DOMEL Domalewski. Ma za sobą 3 rundy wyścigów, które zakończył z bardzo dobrymi rezultatami…

Domel motorowy

Mińsk motocyklowy / Domel motorowy

W połowie czerwca miała miejsce II runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski. Podczas piątkowych treningów Mariusz Domalewski miał niezłe tempo, co skutkowało bardzo dobrym czasem podczas sobotnich kwalifikacji i zajęciem 3 linii na liniach startowych.

W pierwszym sobotnim wyścigu po świetnym starcie miński zawodnik zajął rewelacyjne VI miejsce w klasie Superbike i I miejsce w klasie debiutantów Rookie SBK.

Podczas drugiego wyścigu weekendu można było podziwiać zaciętą walkę mińszczanina z bardziej doświadczonymi zawodnikami. Pozwoliło mu to na zajęcie VII miejsca w klasie SBK i ponownie zajęcie I miejsca w klasie debiutantów.

W ostatni weekend czerwca rozegrano III rundę. Wyścigowe Mistrzostwa Polski połączono z cyklem Mistrzostw Europy - Alpe Adria, które toczyły się na węgierskim torze Pannonia Ring.

Sobotnie kwalifikacje, z powodu problemów z oponami, nie przebiegły po myśli mińskiego zawodnika. Jednakże świetny start i równa jazda pozwoliły zająć mu VII miejsce w Mistrzostwach Polski w kategorii Superbike i I miejsce w kategorii debiutantów SBK.

Niedziela była również udana i zakończyła się VI miejscem w klasyfikacji Mistrzostw Polski i ponownie I w klasyfikacji debiutantów. Natomiast w Europejskim Pucharze Alpe Adria zajechał na wysokim XXII miejscu.

Numer: 28/29 (1136/1137) 2019

/pliki/Baner%20Najlepsza%20Promocja%202020%20-%20wersja%20standardowa.jpg


Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *