StanisławówNiebezpieczne rewiry

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 23 czerwca w Kolonii Stanisławów. Jak wstępnie ustalili mundurowi, około godz. 17.50 kierujący Hondą 28-letni mieszkaniec gminy Dobre na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z trasy i dachował.

Dachowanie na śmierć

Niebezpieczne rewiry / Dachowanie na śmierć

Przybyli na miejsce policjanci i strażacy OSP stwierdzili brak oznak życia u mężczyzny. Natychmiast podjęli czynności resuscytacyjne i przywrócili funkcje życiowe. Następnie 28-latek w stanie ciężkim został przetransportowany lotniczym pogotowiem do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł.

Śledczy prowadzą w tej sprawie intensywne śledztwo. Osoby, które widziały zdarzenie, proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie aspirantem sztabowym Krzysztofem Sarną pod nr tel. 25 759 72 26.

Mundurowi apelują do wszystkich kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze. Wraz z początkiem wakacji uruchomiona została krajowa mapa wypadków drogowych. Jest ona codziennie aktualizowana i prezentuje miejsca, w których doszło do śmierci osoby bądź osób w wypadku drogowym.

Numer: 28/29 (1136/1137) 2019   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *