W Mazurskiej miejscowości Susz miały miejsce coroczne – 15 już – zawody podsumowujące sezon 2018/2019 – Zunifikowane Mistrzostwa Polski Polskiej Federacji  Kickboxingu. Mińska reprezentacja w 22-osobowym składzie zdobyła aż 53 medale…

Przekroczyli pół setki

Przekroczyli pół setki

Podczas turnieju zostały rozegrane konkurencje walk w formułach kalaki, pointfighting, light contact, UFR tatami, K1-Rules, boks, MMA oraz konkurencje techniczne, takie jak techniki specjalne i układy dowolne.
Jak co roku nie mogło zabraknąć kickboxerów z Walhalla Fight Club. Najlepszą zawodniczką klubu, wyróżniającą się na zawodach, była bezkonkurencyjna Marika Morelowska, która przywiozła 7 złotych medali w 7 konkurencjach. Ogromnym sukcesem jest również zdobycie drugiego miejsca w klasyfikacji generalnej zawodów.
Jak dodaje trener Kamil Chłopik – to był dla nas ciężki i długi dzień, ale przede wszystkim bardzo udany. Wracamy z tarczą, poprawiliśmy ubiegłoroczne 5 miejsce w generalce, zdobywając II miejsce tuż po gospodarzach turnieju. Emocje były ogromne: pojawiały się wybuchy radości jak i łzy porażki. Jako trener jestem mega dumny z  zawodników.Pokazali klasę, odwagę i wolę walki, to wspaniały prezent na 10 rocznicę klubu. Ogromne podziękowania należą się również drugiemu trenerowi – Radosławowi Sitnickiemu oraz rodzicom, którzy wspierali zmagania zawodników i trenerów tego dnia.

Numer: 26/27 (1134/1135) 2019   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *