Mińsk sportowych maluchów

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku zorganizował Olimpiadę Przedszkoli. Wzięło w niej udział 280 zawodników z 14 przedszkoli z terenu miasta…

Olimpijskie dzieciaki

Do zmagań swoje dwudziestoosobowe reprezentacje wystawiły: przedszkole miejskie nr 1, 2, 5 oraz oddziały przedszkolne przy Szkołach Podstawowych nr 1, 5 i 6.
Drugiego dnia zawodów w zmaganiach udział wzięły następujące przedszkola: Funny Kids, Nasza Akademia, Domowe Przedszkole, Wesoła Ciuchcia, Malinka, Kleksik, Punkt Przedszkolny Sportowe Maluchy oraz Przedszkole Angielskojęzyczne Happy Kids.
Dzieci, gorąco dopingowane przez swoich rówieśników, rywalizowały ze sobą w następujących konkurencjach: tory przeszkód, slalomy, bieg w workach czy rzuty piłką lekarską, natomiast opiekunki zmagały się z rzutami ringiem do bramki.
W ogólnej klasyfikacji pierwsze miejsce zajęło Przedszkole Miejskie nr 2. Dzień później pierwszą lokatę zajęło przedszkole Malinka, którego reprezentanci zdobyli największą
liczbę punktów.
Tradycyjnie już czerwcowa olimpiada nawiązuje do dnia dziecka, dlatego wszystkie dzieci zostają nagrodzone słodką niespodzianką. Każdy uczestnik dostał też pamiątkowy medal, a przedszkola zostały nagrodzone pucharami i dyplomami.
Olimpiada przedszkoli to już tradycja wśród imprez organizowanych przez MOSiR. Uśmiech i radość dzieci oraz piękna sportowa rywalizacja utwierdza organizatorów w  przekonaniu, że warto robić i angażować się w tego typu przedsięwzięcia.

Numer: 26/27 (1134/1135) 2019 Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *