Niebezpieczne rewiry

Policjanci z mińskiej komendy powiatowej ciągle odnotowują przypadki wykrycia nietrzeźwych kierowców. Nie inaczej było w minionym tygodniu.

Promile ukarane

Niebezpieczne rewiry / Promile ukarane

W Olszewicach zatrzymano dwóch rowerzystów, od których policjanci wyczuli woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 2,56 promila i 1,36 promila. Obaj rowerzyści zostali  ukarani 500-złotowym mandatem karnym.
W Sulejówku nietrzeźwy kierowca quada stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w zaparkowany przy ul. Andersa samochód. Jak się okazało, miał on 0,6 promila alkoholu w organizmie. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych, ale mundurowi prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.
W Stanisławowie na ul. Łąkowej mundurowi ujawnili, że kierujący Oplem mieszkaniec gminy Stanisławów ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.
W Mińsku na ul. Sosnkowskiego wpadł obywatel Ukrainy, który kierował samochodem marki Mitsubishi. W czasie kontroli okazało się, że mężczyzna ma we krwi niemal 0,8 promila alkoholu.
Policja przypomina, że za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Numer: 26/27 (1134/1135) 2019   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *