W Kałuszynie podsumowano konkurs o szkolnej reklamie. Zadaniem uczniów było przygotowanie w postaci pliku filmowego promocji swojej szkoły. W konkursie oprócz umiejętności informatycznych, liczył się przede wszystkim pomysł. Niektóre prace nadesłane na konkurs były do siebie bardzo podobne. Ich autorzy podążali tym samym tropem i przedstawiali swoją szkołę w identycznym stylu. Tylko laureaci konkursu podeszli do zadania bardzo  indywidualnie. Każda nagrodzona reklama zaskakiwała dowcipem, ujęciem tematu, techniką wykonania.

Filmowe szkoły

Filmowe szkoły

Jury konkursowe przyznało nagrodę główną i trzy wyróżnienia. Zwyciężył Michał Walewski z kl. Vc SP w Kałuszynie z opiekunką Katarzyną Kwiatek.  Wyróżnienia trafiły do Julii Amelii Pałdyny z kl. IV SP w Latowiczu (opiekunka – Agnieszka Włodarczyk), Andżeliki Waszczuk i Katarzyny Janiszewskiej z kl.VII SP w Janowie (opiekun ks. Konrad Jaworecki) i Bartosza Wójcika z kl. VIb SP w Kałuszynie pod opieką Izabeli Borucińskiej.
Dyrektor Marek Pachnik wręczył nagrodzonym uczniom puchar, dyplomy i nagrody w postaci kart podarunkowych, zaś nagrodzone reklamy trafiły do sieci i można je oglądać na https://spkaluszyn.edupage.org/text94/.

Numer: 24/25 (1132/1133) 2019   Autor: (jaz)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *