Grodzisk olimpijski

Szkoła Podstawowa w Grodzisku wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji po raz kolejny zorganizowała Mini Olimpiadę Przedszkolaków. W zawodach uczestniczyli podopieczni przedszkoli z terenu gminy Mrozy

Przedszkolni olimpijczycy

Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem brały udział w różnych konkurencjach sportowych. Wszyscy wspaniale się bawili. Liczyła się radość i zabawa.

W łącznej kwalifikacji grupy młodszej pierwsze miejsce zdobyły dzieci z Promyczka. Druga lokata przypadła gospodarzom z Grodziska, a trzecia dzieciom z Jeruzala.

W starszej kategorii sytuacja się odwróciła. Zwyciężyły przedszkolaki z Jeruzala, za nimi znalazły się maluchy z Grodziska, trzecie miejsce należało do Promyczka, a czwarte do Leśnych Ludków.

Każde dziecko biorące aktywny udział w zawodach otrzymało pamiątkowy medal, wszyscy – owoce, napoje i słodkości, a zwycięskie drużyny dostały pamiątkowe puchary.

Udział w olimpiadzie uczy dzieci rywalizacji fair play, promuje zdrowy styl spędzania czasu na świeżym powietrzu, dostarcza dzieciom radości i satysfakcji z możliwości uczestnictwa w różnorodnych konkurencjach sportowych.

Impreza zrealizowana została m.in. dzięki środkom Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Mrozach.

Numer: 24/25 (1132/1133) 2019 Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *