Niebezpieczne rewiry

Miniony weekend obfitował w pikniki organizowane z okazji Dnia Dziecka. Na wielu z nich byli obecni policjanci mińskiej komendy oraz podległych komisariatów.

Policjanci piknikowi

Policjanci z komisariatu w Halinowie brali udział w pikniku zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, gdzie prezentowali policyjne wyposażenie, radiowóz, motocykl oraz sprzęt wykorzystywany podczas zabezpieczeń imprez kulturalno-sportowych. Były także konkursy plastyczne i alkogogle.

Sobotni poranek należał do maluchów z Mińska. W SP-4 byli policyjni przewodnicy psów służbowych oraz policjanci drogówki. Pokaz tresury i wyszkolenia psów wzbudził największy zachwyt wszystkich zebranych.

W niedzielne popołudnie każdy z odwiedzających stoiska na placu w Stanisławowie mógł również porozmawiać z policjantami. Mundurowi z komisariatu w Stanisławowie prezentowali m.in. kajdanki, tzw. lizaka czyli tarczę do zatrzymywania pojazdów oraz policyjny motocykl i radiowóz terenowy. Były też alkogogle imitujące stan osoby po alkoholu czy policyjny wykrywacz elementów metalowych. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, odblaski oraz elementy wyposażenia roweru jak kaski ochronne i oświetlenie.

Numer: 23 (1131) 2019 Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *