Robią artystyczne zdjęcia okładek wybranych książek, by w ten niekonwencjonalny sposób popularyzować czytelnictwo. Właśnie w Mechaniku podsumowali drugi konkurs o dziwnej, bo angielskiej nazwie SleeveFace z książką. Jury oceniało fotografie, prace graficzne oraz tematykę związaną ze sportem i rekreacją.

Lubią okładki

Lubią okładki

Autorzy prac to uczniowie klas VI-VIII SP oraz III klas gimnazjum i szkół średnich powiatu mińskiego – w sumie 44 osoby i 70 zdjęć z Kałuszyna, SP Dębe Wielkie, ZSS, SP-4 w Mińsku, LO w Mrozach, Ekonoma, Budowlanki i Mechanika.

Kto wygrał? Okazało się, że w kategorii sportowej najlepsi byli – Magdalena Grabarczyk, Szymon Sikora, Katarzyna Zawadka, Piotr Gójski i Mariusz Brudz.

W grafice komputerowej wygrały Izabela Chmiel, Oliwia Wasiak, Natalia Zagórska i Angelika Szewczyk, pokonując srebrną Małgorzatę Kępkę oraz brązowych Jakuba Scharfenberga, Paulinę Pajęcką i Oliwię Wargulewską.

No i w samej fotografii – Klaudia Kieliszczyk, Katarzyna Zawadka, Piotr Zabiegliński, Piotr Polkowski, Patrycja Mosycz, Izabela Chmiel, Oliwia Wasiak, Natalia Zagórska, Paulina Grabarczyk i Natalia Urbaniak.

Numer: 22 (1130) 2019   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *