SulejówekSulejówek na rowerach

W Sulejówku zorganizowano IX rajd rowerowy na orientację pn. Na wiosennym szlaku. Ze stadionu miejskiego w Sulejówku w trasę wyruszyło 219 zespołów, tj. łącznie 839 uczestników – mieszkańców Sulejówka i okolicznych miejscowości…

Jednoślady orientacji

Sulejówek na rowerach / Jednoślady orientacji

Zespoły podczas odprawy otrzymały pakiety startowe. Zawierały one mapę z zaznaczonymi punktami kontrolnymi oraz zadaniami, kartę kontrolną, numery startowe oraz opaski identyfikacyjne. Celem zespołów było dotarcie w wyznaczonym czasie, czyli w ciągu trzech godzin, do jak największej liczby zaznaczonych na mapie rajdu punktów kontrolnych i wykonanie zadań.

Tym razem organizatorzy przygotowali punkty kontrolne nawiązujące do elementów kultury wybranych krajów. Uczestnicy mieli więc okazję przenieść się w świat różnych kultur, dobrze się pobawić, a przy okazji spędzić wspólnie czas z rodziną.

Na zakończenie rajdu wszyscy uczestnicy otrzymali medale. Zorganizowano ognisko połączone z tradycyjnym pieczeniem kiełbasek. Uczestnicy zostali również obdarowani atrakcyjnymi nagrodami. Organizatorzy już teraz zapraszają na jubileuszowy X rajd, który zaplanowano na niedzielę 6 października 2019 r.

Numer: 22 (1130) 2019   Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *