Dębe WielkieDębe siatkarskie

W hali sportowej w Dębem Wielkim zorganizowano kolejną już edycję siatkarskiego turnieju dla dzieci i młodzieży Dębski MiniVolley 2019. Prócz doskonałej okazji do aktywnego spędzenia wolnego czasu przez młodych siatkarzy, zawody umożliwiły także podsumowanie kolejnego roku działania szkółki siatkarskiej GOSiR Dębe Wielkie

Szkółkowe sumy

Dębe siatkarskie / Szkółkowe sumy

We wspólnej inicjatywie udział wzięło blisko 20 zawodników. Walka o medale i puchary toczyła się w dwóch kategoriach – drużyn pojedynczych oraz dwójek. Mimo, że emocji nie brakowało, a o wynikach spotkań często decydowały pojedyncze punkty, to mecze rozgrywano w przyjaznej atmosferze. Koordynatorem turnieju oraz sędzią głównym zawodów był Robert Szumowski.
Choć pretendentów do zdobycia złota było wielu, to jednak liderzy nie zawiedli. Wśród singlistów tryumfowała Joanna Kwasiborska. Na drugim miejscu uplasował się Kajetan Wojnar,trzecia była Wiktoria Ławecka, a czwarta Zuzanna Zagórska.
W drużynach dwójkowych bezkonkurencyjni okazali się Wiktoria Karwowska i Kacper Borkowski. Wyprzedzili oni duet Zyta Kocak – Malwina Lande. Podium zamknęli Maciej Śledziewski, Piotr Polkowski oraz Maksymilian Zagórski, zaś czwarte miejsce należało do Adriana Bilskiego i Mateusza Pałyski.
Pamiątkową statuetką nagrodzony został najmłodszy uczestnik siatkarskich zmagań – dziewięcioletni Karol Woźnica.
Medale oraz puchary zakupione z funduszy  GOSiR zwycięzcom wręczali dyrektor Rafał Wtulich oraz trener szkółki siatkarskiej Robert Szumowski.
Dębski GOSiR już teraz zaprasza do udziału w kolejnych aktywnościach. W wakacje zostanie rozegrany turniej siatkówki plażowej Dębe Volley CUP, a we wrześniu piłkę do siatkówki będzie można zmienić na piłeczkę do tenisa stołowego, bowiem od jesieni aż do grudnia w Dębem Wielkim prowadzony będzie kolejny już cykl powiatowych turniejów.

Numer: 21 (1129) 2019   Autor: (łk)

/pliki/Baner%20Najlepsza%20Promocja%202020%20-%20wersja%20standardowa.jpg


Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *